В Україні в цьому році очікують епідемію гонконгського грипу. 

Цей вид грипу став продовженням "азіатського", який мутував у 1968-1969 роках. Новий вид грипу викликав епідемію "гонконгського грипу". У США число загиблих від цієї пандемії склало 33 800 чоловік.

Чому грип називається "гонконгський"?gonkongskiy grip

За останні роки штам H3N2 був відомий як Швейцарія-2013, в цьому році його чекають з Гонконгу, тому він і отримав таку назву.

Коли чекати гонконгський грип?

Захворювання гонконгських грипом вже зафіксовані в Росії. В Україні, за попередніми прогнозами, він прийде в листопаді. Сплеск же захворювань очікується після новорічних свят.

Хто найчастіше хворіє гонконгських грипом?

Найчастіше від цього виду грипу страждають діти і люди похилого віку. Його небезпека - в ускладненнях, які патологічно впливають на серцево-судинну систему. Захворювання таким грипом проходить дуже складно.

Які симптоми гонконгського грипу?

  • температура тіла вище 39 градусів;
  • блювота;
  • діарея;
  • сильні головні болі;
  • сонливість;
  • кашель.

А щеплення допоможе?

Лікарі рекомендують її поставити. Ті вакцини, які зараз використовуються в Україні, актуалізовані до нових підтипів грипу, в тому числі і до гонконзькому.

Як уникнути зараження?

Перш за все, потрібно обмежувати своє перебування в місцях скупчення людей. Як зазначено вище, необхідно проводити вакцинацію, щоб уникнути важких форм захворювання. Частіше бувати на свіжому повітрі, а поки гуляєте, не забудьте провітрити приміщення. Після повернення додому відразу мийте руки і промивайте ніс.

За матеріалами сайту http://24tv.ua/ru/