statistikaКожні 5 хвилин у світі помирає 100 осіб від хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ). Як показує світова статистика, на сьогоднішній день жертвами ХОЗЛ є близько 600 мільйонів осіб.

 

 

 

 

 

hronicheskiy bronhitХронічний бронхіт є найбільш поширеним захворюванням з групи хронічних неспецифічних захворювань легень (ХОЗЛ),. куди включені ще й бронхіальна астма, бронхоекта-тична хвороба, емфізема легенів, хронічна пневмонія і пнев-москлероз. У структурі ХНЗЛ хронічний бронхіт становить майже 90%, при цьому у 25% хворих на хронічний бронхіт відзначаються ознаки обструкції (порушення бронхіальної прохідності).

 

 

 

 

 

hoblУ програмі "Голд" (Глобальна стратегія: діагностика, лікування та профілактика хронічної обструктивної хвороби легень), заснованої на доповіді робочої групи Національного Інституту серця легенів і крові і Всесвітньої організації охорони здоров'я, дано таке визначення ХОЗЛ: ХОЗЛ характеризується обмеженням повітряного потоку , яке можна зупинити в повному обсязі.

 

 

 

 

oslozhneniaХронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ) - це хвороба легенів, для якої характерно стійке порушення руху повітряного потоку з легких. Це загрожує життю хвороба легенів, яка перешкоджає нормальному диханню і не виліковуються повністю.

 

 

 

 

 

 

kashel1Дана стаття є продовженням статті «Причини кашлю. Чи завжди кашель означає ураження дихальних шляхів? », В якій ми розглянули основні характеристики кашлю і їх значення в діагностиці деяких хвороб. У цій статті наводиться більш детальна схема симптомів кашлю при різних хворобах. Кашель - є надзвичайно поширеним симптомом.

 

 

 

 

statistika2Хронічний обструктивний бронхіт (ХОЗЛ) і хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ)

Хронічна обструктивна хвороба легень - це назва, введене в ужиток не так давно. Під ним ховається досить велике число хронічних захворювань легенів, які викликають обструкцію, тобто закупорку дихальних органів, з утворенням дихальної недостатності. Протікають такі хвороби тільки в хронічній формі.

 

 

 

 

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці. Препарат відпускається в аптеках без рецепта лікаря. РЕСПІБРОН/RESPIBRON. Р.П. UA/13025/01/01 Наказ МОЗ України №730 від 19.07.2016 Представництво Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія; 01032, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 33-Б, Бізнес-центр "Європа-Плаза", 5-й поверх; Тел.: + 38(044) 498-1334; Факс: + 38(044) 498-1335.