chem opasen grip

Грип - важке інфекційне захворювання. Причиною несприятливого результату можуть бути яскраво виражений нейротоксикоз з гіпертермічним і менінгоенцефалітіческого синдромом, а також фібринозно-некротичний ларинготрахеїт, геморагічний діатез аж до виникнення геморагічного набряку легенів і діапедезних крововиливів в речовина мозку.

 

 

 

oslozhneniaВіруси грипу руйнують протимікробну захист дихальних шляхів, викликають закупорки і крововиливи в дрібних кровоносних судинах, а так само знищують деякі клітини імунної системи. Все це веде до активації бактеріальної патогенної мікрофлори. Іншими словами, причиною ускладнень при ГРВІ і грипі є бактерії

 

 

 

 

epidemiaВ даний час грип залишається однією з небагатьох масових інфекційних хвороб, які не мають тенденції до зниження. Спалахи та епідемії його прогнозуються насилу, тому такі ефективні методи профілактики інфекцій, як специфічна імунізація і санітарно-гігіентіческіе заходи, не дають при грипі істотного результату.

 

 

 

 

profilakticaЗагальні заходи профілактики грипу:

1. Уникайте близького контакту з людьми, які виглядають хворими, обнаружіваю¬т прояви спека (підвищеної температури тіла) і кашляють;
2. Ретельно і часто мийте руки водою з милом або гелем-антисептиком, який містить не менше 60% спирту;
3. Дотримуйтеся здорового способу життя, включаючи повноцінний сон, вживання здорової їжі, фізичну активність.

 

 

 

 

vesennaya slabostНавесні тож постійно доводиться стикатися з поганим самопочуттям і нудьгою. А тут ще й весна в наших краях видалася така, що без сліз в вікно не поглянеш. Здається, що організм підійшов до якогось межі, за яким - прірва. Весняна депресія квітне буйним цвітом - на відміну від голих дерев. Загострилися абсолютно всі болячки, і нічого не допомагає. Що ж відбувається з тілом і душею, чому вони щовесни хворіють? А головне, що з цим робити ?!